Hledáme nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s námi


Pro naši společnost hledáme nové kolegy na několik pozic. Zajímá vás více? Podívejte se na to, jaké volné pozice v Pronachemu nabízíme.


Přejít do kariéry

Rukověť agronoma

Ztrácíte se v různých registracích přípravků se stejnou účinnou látkou? Potřebujete rychle srovnat varianty ošetření a nechce se vám listovat v brožurách? Vyzkoušejte program Rukověť agronoma, který pro vás každoročně plníme aktuálními informacemi.

V současnosti nabízíme Rukověť agronoma ve verzi pro počítače nebo tablety s operačním systémem Windows. Předplatné platí vždy po dobu od 1. dubna do 31. března následujícího roku. Zakoupením plné verze si tedy koupíte informace aktuální v dané sezoně. Každoročně během zimních měsíců připravujeme podklady pro nadcházející sezonu na základě informací od výrobců a ÚKZUZ. Nová verze je každoročně spuštěna od 1. dubna.

Instalační soubor - Rukověť agronoma 2024

Návod k použití

UPOZORNĚNÍ

Vlivem změn ve Windows mohou na některých počítačích nastat problémy během aktualizace (prodloužení licence), které nešlo v minulé verzi předpokládat.Pokud se tedy nepovede běžné prodloužení (program po startu zahlásí chybu a ukončí se), je třeba původní verzi odinstalovat, stáhnout verzi 2024 (viz výše Instalační soubor - Rukověť agronoma 2024) a znovu nainstalovat.

Zkušební verze

Nelze jednoduše popsat celý obsah a funkce programu, proto vám nabízíme možnost zkušební verze Rukověti agronoma. Ta je identická s plnou verzí, pouze je omezena doba jejího používání na 30 dní.

Stáhněte si instalační soubor pomocí odkazu nahoře na stránce. Po stažení soubor otevřete a proveďte instalaci. Na ploše se objeví ikona Rukověť agronoma, kterou program spustíte.

Zkoušejte a experimentujte. Pomoci vám také může návod, který otevřete pomocí odkazu pod instalačním souborem.

Plná verze

Jestliže jste se rozhodli využívat program i po uplynutí zkušební doby, můžete si zakoupit plnou verzi. Předplatné na dobu od 1. dubna do 31. března následujícího roku stojí 800 Kč + DPH.

Vyplňte formulář dole na stránce a my vám zašleme fakturu na uvedený email. Po připsání peněz na účet obdržíte na email vaše licenční údaje, kterými se přihlásíte po spuštění programu.

Spuštění plné verze

Pokud máte nainstalovanou zkušební verzi, spusťe ji a pomocí šedého tlačítka "Zadat licenční údaje" doplňte požadované. Poté vám bude Rukověť agronoma zpřístupněna v plné verzi do 31. března následujícího roku.

Pokud nemáte nainstalovanou zkušební verzi. Stáhněte si instalační soubor pomocí odkazu nahoře na stránce. Po instalaci a spuštění programu zadejte licenční údaje z emailu pomocí tlačítka "Zadat licenční údaje". Poté vám bude Rukověť agronoma zpřístupněna do 31. března následujícího roku.

Prodloužení plné verze

Využíváte Rukověť agronoma a chcete si program zakoupit i na další sezonu? Vyplňte formulář níže a my vám pošleme fakturu. Po jejím uhrazení bude prodloužena platnost vašich licenčních údajů do 31. března následujícího roku. Předplatné na dobu od 1. dubna do 31. března následujícího roku stojí 800 Kč + DPH.

Jakmile bude vydána nová verze, stačí jen stáhnout do programu nová data. Spustíte program a vstoupíte. V levém horním rohu rozkliknete tlačítko Menu a vyberete Aktualizovat. Pokud jste připojeni k internetu, do programu se načtou data aktuální verze.

Objednat Rukověť agronoma v plné verzi Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme.

*
*
*
*
*


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Jsme profesionálové v našem oboru

Pružná logistikaRozvoz zboží řešíme vlastní dopravou dle vašich potřeb

Prodejní síť na dosahObchodní zástupci působí téměř
po celé ČR

Odborné poradenstvíRádi poradíme a poskytneme
agronomickou službu

Dlouholeté zkušenostiV našem oboru se pohybujeme
již od roku 1998