Hledáme nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s námi


Pro naši společnost hledáme nové kolegy na několik pozic. Zajímá vás více? Podívejte se na to, jaké volné pozice v Pronachemu nabízíme.


Přejít do kariéry

Pro ovocnáře

Mezi speciální plodiny na které se zaměřujeme patří také ovocné stromy a keře. Snažíme se přinášet našim zákazníkům jak ověřené produkty, tak nová řešení. Zde naleznete aktuální informace o vybraných produktech. Ostatní naleznete na stránce Přípravky na ochranu rostlin.

Poslat nezávaznou poptávku

Mohli byste potřebovat

RAK 3+4

Jsme výhradním distributorem feromonových ampulí do ovocných sadů RAK 3+4. Tyto odparníky slouží k matení samců obaleče jablečného, různých druhů obaleče zimolezového, dále působí proti obalečům rodu Cacoecia, Argyroploce, Pandemis a Notocelia v jabloních a hrušních.

Přečtěte si stručný článek o použití feromonových odpadrníků.

Pro více informací nahlédněte do produktového listu.

Cena bude zveřejněna v ceníku pro rok 2023. Protože bude na trhu pouze omezené množství, objednávky přijímáme již nyní. Obraťte se na naše obchodní zástupce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo váš dotaz Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Jsme profesionálové v našem oboru

Pružná logistikaRozvoz zboží řešíme vlastní dopravou dle vašich potřeb

Prodejní síť na dosahObchodní zástupci působí téměř
po celé ČR

Odborné poradenstvíRádi poradíme a poskytneme
agronomickou službu

Dlouholeté zkušenostiV našem oboru se pohybujeme
již od roku 1998