Aktuálně

7. 2. 2020 Obchodní zástupce

Hledáme obchodního zástupce v krajích: Jihočeský, Vysočina, Olomoucký, Moravskoslezský nebo Zlínský. Pro bližší informace čtěte dále.

Přečíst celý článek

7. 2. 2020 Nurelle D je k dispozici

Vzhledem k ohlášenému termínu ukončení registrace přípravku Nurelle D je na trhu jen omezené množství. My máme Nurelle D stále skladem. V případě zájmu využijte kontaktní formulář nebo se obraťte na naše obchodní zástupce.

Přečíst celý článek

20. 1. 2020 RAK 1+2M a RAK 3+4

Rozhodli jsme se přispět k biologickému a ekologickému pěstování speciálních plodin. S firmou BASF jsme v loňském roce navázali spolupráci v oblasti révy vinné. Letos přinášíme obdobný produkt pro ovocnáře.

Přečíst celý článek

3. 1. 2020 Ceník

Pomalu se rozbíhá rok 2020, v produktové sekci naleznete loňské ceníky námi nabízených přípravků. Tyto ceny budou platné do vydání nového ceníku. Máme v plánu vše stihnout do poloviny března.

Přečíst celý článek

1. 1. 2020 Stránky v novém

Od 1.1.2020 jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti. Věříme, že změnu uvítáte stejně jako my. Stávajícím i novým uživatelům stránek doporučujeme využít interaktivního vyhledávání v cenících nebo bezpečnostních listech.

Přečíst celý článek

Nezávazná poptávka

Máte zájem o některý z nabízených produktů? Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář pro nezávaznou poptávku.

Přejít na formulář

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo váš dotazVyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Jsme profesionálové v našem oboru

Pružná logistikaRozvoz zboží řešíme vlastní dopravou dle vašich potřeb

Prodejní síť na dosahObchodní zástupci působí téměř
po celé ČR

Odborné poradenstvíRádi poradíme a poskytneme
agronomickou službu

Dlouholeté zkušenostiV našem oboru se pohybujeme
již 18 let