Pro pěstitele révy vinné

Již od vzniku společnosti Pronachem tvoří významnou část našich zákazníků pěstitelé révy vinné. Naši obchodní zástupci tak mají s touto oblastí letité zkušenosti.

Poslat nezávaznou poptávku

Mohli byste potřebovat

Bezpečnostní listy

Pro vinaře nabízíme nejen chemické přípravky a hnojiva k ochraně a výživě révy vinné. Zajišťujeme také produkty pro integrovanou produkci, osiva do vinohradů a plastové nádoby a přepravky.

RAK 1+2M

Od roku 2017 jsme výhradním distributorem feromonových ampulí RAK 1+2M. Tyto ampule jsou biologickou ochranou proti obaleči mramorovému a jednopásému.

Přečtěte si stručný článek o použití feromonových odpadrníků.

Pro více informací si můžete pročíst produktový list nebo shrnutí studie účinnosti. Studie byla provedena v roce 2019 na německé Technické univerzitě Keiserslautern. V sekci Ke stažení naleznete také kompletní výsledky rozborů.

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo váš dotazVyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Jsme profesionálové v našem oboru

Pružná logistikaRozvoz zboží řešíme vlastní dopravou dle vašich potřeb

Prodejní síť na dosahObchodní zástupci působí téměř
po celé ČR

Odborné poradenstvíRádi poradíme a poskytneme
agronomickou službu

Dlouholeté zkušenostiV našem oboru se pohybujeme
již 18 let